HAKKIMIZDA

 
1986’dan bu yana eva üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2011 yılında ÖzgürEva markası ile kurumsallaşarak İstanbul Tuzla Orhanlı’da Türkiye’de ve Dünyada en yaygın kullanım alanlarına sahip yarı mamüllerden Eva ürünün üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.

1500 mt2 kapalı alana sahip fabrikamızda eva sünger plaka ve rulo üretimiyle ülkemiz sanayisine ve ekonomisin katkı sağlamaya çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ
ÖzgürEva Pazarlama Tekstil Hammadde San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak araştırmacı, yenilikçi ve girişimci yaklaşımımızla Türkiye ve Avrupa ülkelerinde;  güvenilir ve örnek bir firma olmak birinci hedefimizdir.

MİSYONUMUZ
ÖzgürEva Pazarlama Tekstil Hammadde San. ve Tic. Ltd. Şti. sektörün öncü firmalarından biri olarak eva üretimi alanında faaliyet göstermekte ve ayakkabı, terlik promosyon, tekstil, otomotiv, inşaat firmaları, gemi sanayii, kostüm tasarımı, iş güvenliği teksili olmak üzere çeşitli bir çok alana hitap etmektedir.

Firmamız, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti gözetmeksizin, ileriye dönük yatırımlar ve AR-GE çalışmaları yaparak kendini geliştirmektedir.

 

Profesyonel Ekip

ÖzgürEva, alanında uzmanlaşmış personel kadrosuyla sıfır hata maksimum iş güvenliği politikasıyla üretimlerine devam etmektedir.

Yaratıcı AR-GE

ÖzgürEva, gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, makine parkurunu sürekli güncel tutmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

ÖzgürEva ürün çeşitliliği bakımından oldukça ileri düzey bir şirkettir. Ürün gruplarımızı incelemek için buraya tıklayın
 
m2 Üretim Tesisi1500
Yıllık Tecrübe20
Uzman Personel15
Bizi yakından tanımak ve ürün gruplarımızı incelemek için lütfen bize ulaşınBize Ulaşın